Logo
Chceš poradit nebo se na něco zeptat? Zavolej.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ochranná fólie na kolo RideWrap z Kanady
04.03.2021
Komentáře (0)

Ochranná fólie na kolo RideWrap z Kanady

Každý kdo investuje do svého kola nemalé finance chce, aby si kolo co nejdéle zachovalo svůj původní nablýskaný vzhled a současně si chce vychutnat jízdu na bez obav o kolo. Víme, jak ten první škrábanec na laku zamrzí.

Kdo jsou RideWrap

Na trhu existuje spousta značek zabývajícími se ochrannými polepy rámů. My jsme do naší nabídky vybrali spolupráci s kanadskou značkou RideWrap. Jedná o špičku v ochraně rámu a jsme jedni z mála prodejců, kteří ji mají v nabídce.
Značku RideWrap založili bikeři Callum Rostron a Dan Seguin sedící a jezdící v kanadském Whistleru. Svoje produkty zde navrhovali a testovali tak, aby byly funkční a co nejpreciznější. Výroba probíhá v Kanadě, na Novém Zélandu a ve Švédsku.

Co je RideWrap

Jedné se o precizně navrhované vinylové fólie, které jsou odolné a mají výbornou samozatahovací vlastnost. To znamená, že při menším poškození se fólie umí sama zatáhnout čímž se zvyšuje životnost fólie. Stačí si na pomoc vzít horkovzdušnou pistoli nebo fén. 

RideWrap se aplikuje na kolo za mokra pomocí rozprašovače se speciální emulzí. Kdo se rozhodne pro aplikaci sám, musí se připravit na precizní práci se stěrkou a fólií. Před samotnou aplikací fólie je potřeba kolo odmašlit, perfektně vyčistit a odmastit. Cokoli zůstane na rámu a nepatří tam, může způsobit nedokonalosti nebo bublinky. Určitě doporučíme i sundání co největšího možného množství polepů k zamezení vytváření bublin. Práce s polepením celého rámu kola může zabrat okolo 4 – 5 hodin času.


Zdroj fotky: Facebook RideWrap

Fólie jsou navržené v univerzálních sadách pro většinu dostupných modelů kol.

Obrovský benefit této značky je stále se rozšířující dostupnost custom fólií celého rámu kola na konkrétní model, velikost a rok výroby v matném nebo lesklém provedení. RideWrap se snaží doslova pokrýt všechny kategorie cyklistiky. Vyrábí fólie pro celoodpružená kola, elektrokola, MTB hard tail, dirt, silniční kola, gravel, vidlice a dokonce i odrážedla. 

Produkty

Custom ochranné fólie RideWrap

Nejpropracovanější sada (najdeš na e-shopu pod názvem RideWrap – kompletní ochrana rámu kola) se vyrábí přímo na míru podle konkrétní značky, modelu kola, velikosti rámu a roku výroby. Je schopná pokrýt až 95 % rámu a k tomu jsou nabízeny i polepy na vidlice podle konkrétní modelové řady vidlice.

RideWrap – kompletní ochrana rámu                     RideWrap – ochrana vidlice
                                 

Univerzální fólie RideWrap

Nižší sety pasují na elektrokola, HT kola, celoodpružená, silniční nebo gravel (na e-shopu pod názvem RideWrap – sada pro ochranu rámu a RideWrap – základní sada pro ochranu rámu) a umí pokrýt od 30% do 65% rámu.

RideWrap – ochrana rámu kola                                  RideWrap – základní ochrana rámu

                

       
Zdroj fotky: Facebook RideWrap

Jsme si vědomi, že se jedná o větší investici, ale především u dražších kol toto můžeme doporučit všemi deseti. Kola tím, že je rám díky fólií RideWrap ve skvělé formě neztrácí tolik na hodnotě při případném prodeji.

Kromě prodeje produktů, které jsou momentálně dostupné především na objednávku, nabízíme i službu polepení rámů u nás v servise.  Pro více info jsme k dispozici na tel. 777 402 056 nebo na e-mailech d.nemec@dnbike.cz, info@dnbike.cz .

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli