Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ochranné fólie na kola RideWrap z Kanady
04.03.2021
Komentáře (0)

Ochranné fólie na kola RideWrap z Kanady

Každý kdo investuje do svého biku nemalé finance chce, aby si kolo co nejdéle zachovalo svůj původní nablýskaný vzhled a přitom si chce vychutnat jízdu na maximum. Všichni víme, jak ten první škrábanec na laku zamrzí.

Kdo jsou RideWrap

Na trhu existuje spousta značek zabývajícími se ochrannými polepy rámů. My jsme do naší nabídky vybrali spolupráci s kanadskou značkou RideWrap. U nás v České Republice se jedná o špičku v ochraně rámu a jsme jedni z mála, kteří ji mají v nabídce.
Založili ji bikeři Callum Rostron a Dan Seguin sedící a jezdící ve Whistleru / BC. Svoje produkty zde navrhovali a testovali tak aby byly funkční a co nejdokonalejší. Výroba probíhá v Kanadě, na Novém Zélandu a ve Švédsku.

Co je RideWrap

Jedné se o precizně navrhované vinylové fólie, které jsou odolné a mají jednu výbornou samozatahovací vlastnost. To znamená, že při drobných odřeninách a poškozeních se fólie umí sama zatáhnout a její výměna nebo demontáž není potřeba ani po delší době použivání. Stačí k tomu menší zdroj tepla např.: sluneční svit nebo fén.

RideWrap se aplikuje na kolo za mokra pomocí rozprašovače se speciální emulzí. Kdo se rozhodne pro aplikaci sám, musí se připravit na precizní práci se stěrkou a fólií. Před samotnou aplikací fólie je potřeba kolo odmašlit a perfektně vyčistit a odmastit. Cokoli zůstane na rámu a nepatří tam, může způsobit nedokonalosti nebo bublinky. Určitě doporučíme i sundání co největšího možného množství polepů k zamezení vytváření bublin. Práce s polepením celého rámu kola může zabrat okolo 2 – 3 hodin času.


Zdroj fotky: Facebook RideWrap

Fólie jsou navržené v sadách pro většinu dostupných modelů anebo jsme schopni dodat polep celého kola na přímo požadovaný model a velikost v matném nebo lesklém provedení.

Nejvyšší set ochranných fólií (najdeš na e-shopu pod názvem RideWrap – kompletní ochrana rámu kola) se vyrábí přímo na míru podle modelu kola a velikosti. Je schopen pokrýt až 95 % rámu a k tomu jsou nabízeny i polepy na vidlice podle modelové řady.

RideWrap – kompletní ochrana rámu                     RideWrap – ochrana vidlice
                                 

Nižší sety pasují na elektrokola, HT kola, celoodpružená, silniční nebo gravel (na e-shopu pod názvem RideWrap – sada pro ochranu rámu a RideWrap – základní sada pro ochranu rámu) a umí pokrýt od 30% do 65% rámu.

RideWrap – ochrana rámu kola                                  RideWrap – základní ochrana rámu

                

       
Zdroj fotky: Facebook RideWrap

Jsme si vědomi, že se jedná o větší investici, ale především u dražších kol toto můžeme doporučit všemi deseti. Kola tím, že je rám díky fólií RideWrap ve skvělé formě neztrácí tolik na hodnotě při případném prodeji.

Kromě prodeje produktů, které jsou momentálně dostupné především na objednávku, nabízíme i službu polepení rámů u nás v servise.  Pro více info jsme k dispozici na tel. 777 402 056 nebo na e-mailech d.nemec@dnbike.cz, info@dnbike.cz .

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli